Над 17 000 обучени деца - За нас - Училищна Телерик Академия
×
academy-school-top-info
Подготвяме следващите поколения за професиите на бъдещето с безплатни школи по програмиране и дигитални технологии.
Помогни ни да обучим още повече ученици. ВИЖ КАК.
About_Headbanner

Кои сме ние

Училищна Телерик Академия е национална образователна програма на Фондация „Телерик Академия“, която подготвя учениците от 1 до 12 клас за професиите на дигиталното бъдеще.

Над 17 000 ученици са се обучавали присъствено в Академията от създаването ѝ през 2010 г. Като предоставяме безплатно обучение по програмиране и дигитални науки, изграждаме у учениците ключови умения и познания, които да ги превърнат в дигитални лидери, търсени специалисти и активни граждани.

Нашият екип

Svetozar Georgiev

Светозар Георгиев

Съосновател

Boyko Iaramov

Бойко Яръмов

Съосновател

Vassil Terziev

Васил Терзиев

Съосновател

Hristo Kosev

Христо Косев

Съосновател

Petar Sharkov

Петър Шарков

Изпълнителен директор

Viktor Tsvetkov

Виктор Цветков

Главен директор „Технологии"

Polya Vasileva

Поля Василева

Творчески директор

Vyara_Ivanova

Вяра Иванова

Старши трейнър

Vyara_Ivanova

Елизавета Каснакова

Трейнър

Alyona Denyakina

Альона Денякина

Старши мениджър „Проекти"

Silvia Pribilovska

Силвия Прибиловска

Специалист „Партньорства и продажби“

Madlen Dimitrova

Мадлен Димитрова

Маркетинг специалист

Zhaklin Smilkova

Жаклин Смилкова

Графичен дизайнер

Dimitar Petkov

Димитър Петков

Бизнес партньор „Финанси"

Silvia Shangova

Силвия Шангова

Мениджър „Счетоводство и операции"

Irina Lilova

Ирина Лилова

Мениджър „Развитие на таланта"

Natalia Svetozarova

Наталия Светозарова

Сътрудник „Развитие на таланта“

98 преподаватели в страната

Адем Зейнев

Адем Зейнев

Трейнър, Абланица

Радослава Владимирова

Радослава Владимирова

Трейнър, Банско

Цветелина Стоянова

Цветелина Стоянова

Трейнър, Берковица

Емилия Николова

Емилия Николова

Трейнър, Благоевград

Благовеста Попова

Благовеста Попова

Трейнър, Бургас

Димитър Костов

Димитър Костов

Трейнър, Бургас

Иванка Янкова

Иванка Янкова

Трейнър, Бургас

Милена Атанасова

Милена Атанасова

Трейнър, Бургас

Силвия Пенева

Силвия Пенева

Трейнър, Бургас

Борис Георгиев

Борис Георгиев

Трейнър, Варна

Елена Димитрова

Елена Димитрова

Трейнър, Варна

Юлия Димитрова

Юлия Димитрова

Трейнър, Варна

Габриела Чотова

Габриела Чотова

Трейнър, Велико Търново

Георги Пенчев

Георги Пенчев

Трейнър, Велико Търново

Иван Цветков

Иван Цветков

Трейнър, Велико Търново

Тодорка Еленина

Тодорка Еленина

Трейнър, Велико Търново

Desislava Tsokova

Десислава Цокова

Трейнър, Видин

Светослав Иванов

Светослав Иванов

Трейнър, Видин

Bozhidar Cvetkov

Божидар Цветков

Трейнър, Враца

Dimitar Gospodinov

Димитър Господинов

Трейнър, Враца

Petya Mironova

Петя Миронова

Трейнър, Враца

Galia Nedelcheva

Галя Неделчева

Трейнър, Габрово

Donka Kapralova

Донка Капралова

Трейнър, Габрово

Zornitsa Dzhenkova

Зорница Дженкова

Трейнър, Габрово

Милена Георгиева

Милена Георгиева

Трейнър, Габрово

Радка Тодорова

Радка Тодорова

Трейнър, Димитровград

Jivka Tsvetanova

Живка Цветанова

Трейнър, Добрич

Maria Kirilova

Мария Кирилова

Трейнър, Добрич

Евелина Милушева

Евелина Милушева

Трейнър, Доспат

Петър Чавдаров

Петър Чавдаров

Трейнър, Дупница

Елза Личева

Елза Личева

Трейнър, Златоград

Ani Kadieva

Ани Кадиева

Трейнър, Казанлък

Бойка Сребчева

Бойка Сребчева

Трейнър, Казанлък

Valya Garbacheva

Валя Гърбачева

Трейнър, Казанлък

Здравка Димитрова

Здравка Димитрова

Трейнър, Казанлък

Mariana Petrova

Марияна Петрова

Трейнър, Казанлък

Sevdalina Mladenova

Севдалина Младенова

Трейнър, Казанлък

Величка Давчева

Величка Дафчева

Трейнър, Карлово

Искра Генчева

Искра Генчева

Трейнър, Карлово

Хабибе Еминова

Хабибе Еминова

Трейнър, Кърджали

Georgi Todorov

Георги Тодоров

Трейнър, Кюстендил

Елица Лазарова

Елица Лазарова

Трейнър, Кюстендил

Миглена Цекина

Миглена Цекина

Трейнър, Кюстендил

Цветяна Йовева

Цветяна Йовева

Трейнър, Кюстендил

Ivan Todorov

Иван Тодоров

Трейнър, Ловеч

Мария Цветанова

Мария Цветанова

Трейнър, Лом

Пламен Панталеев

Пламен Панталеев

Трейнър, Луковит

Tsvetelin Tsetskov

Цветелин Цецков

Трейнър, Монтана

Tsvetelina Stoyanova

Цветелина Стоянова

Трейнър, Монтана

Валя Малинова

Валя Малинова

Трейнър, Пазарджик

Vanya Shishiniova

Ваня Шишиньова

Трейнър, Пазарджик

Танислав Иванов

Танислав Иванов

Трейнър, Панагюрище

Борислава Батева

Борислава Батева

Трейнър, Петрич

Гюлемсер Идриз

Гюлемсер Идриз

Трейнър, Пещера

Petya Hristova

Петя Христова

Трейнър, Плевен

Виолета Вазова

Виолета Вазова

Трейнър, Пловдив

Cvetana Dimitrova

Цветана Димитрова

Трейнър, Пловдив

Ивелин Михайлов

Ивелин Михайлов

Трейнър, Правец

Tatyana Popova

Татяна Попова

Трейнър, Първомай

Cvetomir Giurecov

Цветомир Гюрецов

Трейнър, Разград

Сюзан Феимова

Сюзан Феимова

Трейнър, Русе

Silvia Yordanova

Силвия Йорданова

Трейнър, Русе

Анна-Мария Лазарова

Анна-Мария Лазарова

Трейнър, Самоков

Десислава Христова

Десислава Христова

Трейнър, Самоков

Simeon Gelovski

Симеон Геловски

Трейнър, Севлиево

Nikola Todorov

Никола Тодоров

Трейнър, Силистра

Svetla Neykova

Светла Нейкова

Трейнър, Силистра

Светла Цветанова

Светла Цветанова

Трейнър, Силистра

Недялка Рандева

Недялка Рандева

Трейнър, Сливен

Пепа Пенчева

Пепа Пенчева

Трейнър, Сливен

Vladimir Mollov

Владимир Моллов

Трейнър, Смолян

Елисавета Авкатева

Елисавета Авкатева

Трейнър, Смолян

Krasimira Yrukova

Красимира Юрукова

Трейнър, Смолян

Atanas Atanasov

Атанас Атанасов

Трейнър, София

Вилиян Георгиев

Вилиян Георгиев

Трейнър, София

Dimitar Tatarski

Димитър Татарски

Трейнър, София

Kamelia Zaharieva

Камелия Захариева

Трейнър, София

Мартина Ценова

Мартина Ценова

Трейнър, София

Севделин Сребринов

Севделин Сребринов

Трейнър, София

Явор Никифоров

Явор Никифоров

Трейнър, София

Виктория Иванова

Виктория Иванова

Трейнър, Стара Загора

Владимир Илиев

Владимир Илиев

Трейнър, Стара Загора

Живка Недялкова

Живка Недялкова

Трейнър, Стара Загора

Jivka Stoycheva

Живка Стойчева

Трейнър, Стара Загора

Teodora Noncheva

Теодора Нончева

Трейнър, Стара Загора

Валентина Маринова

Валентина Маринова

Трейнър, Троян

Галя Шабанова

Галя Шабанова

Трейнър, Троян

Venka Petrova

Венка Петрова

Трейнър, Търговище

Dimitar Sevov

Димитър Севов

Трейнър, Харманли

Elena Valkanova

Елена Вълканова

Трейнър, Хасково

Kolya Petrova

Коля Петрова

Трейнър, Хасково

Stanimir Daskalov

Станимир Даскалов

Трейнър, Хасково

Yordanka Stoyanova

Йорданка Стоянова

Трейнър, Шумен

Nikolay Ginchev

Николай Гинчев

Трейнър, Шумен

Stanimir Daskalov

Антоанета Иванова

Трейнър, Ямбол

Katya Stoyanova

Катя Стоянова

Трейнър, Ямбол

pastel-cta

Искаш да станеш част от екипа на Училищна Телерик Академия?

footer-school

Благодарим Ви!

You will receive an email from us shortly

check
footer-school

Всичко ново по имейл

Aбонирай се за месечния ни бюлетин